1

Курс євро у Кременчуці | Курс євро Кременчук

Купівля
40.7000
Продаж
41.7000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
40.7000
Продаж
41.7000
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валют Купівля Продаж
EUR/USD 0.0000 0.0000
GBP/USD 0.0000 0.0000
USD/PLN 0.0000 0.0000
EUR/PLN 0.0000 0.0000
Графік змін Курс євро у Кременчуці | Курс євро Кременчук

Курс євро до гривні у Кременчуці: вигідні умови обміну з Money 24

Євросоюз як економічне та політичне об’єднання існує вже майже 30 років. Проте після його заснування єдина валюта для всіх держав-учасниць з’явилася не відразу. Але її запровадження через шість років значно спростило систему взаємодії країн. По-перше, торгівля стала вигіднішою, оскільки вона звільнилася від мит. По-друге, регіон став привабливішим для іноземного інвестування. Протягом останніх років EUR зайняло сильну позицію та стало головним конкурентом долара США. Зараз курс євро у Кременчуці досить стабільний, тому валюта вважається однією з найнадійніших.

Значимість євро підкріплюється його затребуваністю на міжнародній арені. Понад одну третину всіх світових транзакцій здійснюються завдяки європейській валюті. А багато країн зберігають у ній свої золотовалютні резерви. Компанія Money 24 допоможе вам дізнатися більше про особливості котирування EUR/UAH, а також здійснити обмін на вигідних умовах.

Чинники, що впливають на курс євро до гривні у Кременчуці

Курс євро в Кременчуці сьогодні залежить від багатьох факторів, серед яких політичні зміни, важливі світові новини, фінансова стабільність та інші. Але можна виділити три пункти, які мають найбільший вплив. Це:курс євро Кременчук

  1. Інвестиційна діяльність. Якщо проаналізувати загальний обсяг міжнародних вкладів, ми побачимо, що понад дві третини платежів здійснюються за допомогою долара чи євро. Якщо інвестори віддають перевагу європейській валюті, попит на неї підвищується. Відповідно, EUR дорожчає.
  2. Політика Центральних банків. Ключовою функцією ЄЦБ та НБУ є захист національних валют від непередбачених коливань. Якщо ситуація стає нестабільною, вони нормалізують курс за допомогою проведення інтервенцій, контролю експортно-імпортних операцій, зміни процентних ставок та обмеження угод із інвалютою.
  3. Макроекономічні індикатори. Через зміни в економічному фоні можуть відбуватися коливання у котируванні EUR/UAH. Щоб аналізувати співвідношення, важливо звернути увагу на індекс споживчих цін, ділову активність, платіжний баланс, рівень зайнятості населення та зовнішній борг.

Європейська валюта: динаміка та поради трейдерам

Якщо проаналізувати курс валют в Кременчуці (євро), за останні п’ять років ми побачимо кілька зльотів та падінь. З квітня 2015 по січень 2018 року вартість грошової одиниці поступово зростала і досягла значення в 34.77 UAH. Потім розпочався спад, який тривав до грудня 2019 року. Тоді ціна європейської валюти досягла мінімуму – 26,31 UAH. Потім знову почалося зростання з декількома різкими, але короткочасними стрибками. Зараз тенденція знову пішла на спад, тож придбати євро сьогодні можна за 30.5 гривень.

В рамках біржової торгівлі європейська валюта так само популярна, як і на міжнародному ринку. Найчастіше вона зустрічається у котируваннях з іншими валютами країн Європи: швейцарським франком, англійським фунтом та іншими. Також нерідко трейдери вибирають для спекуляцій котирування EUR/USD та EUR/JPY. Щоб отримувати прибуток під час торгів, потрібно ретельно продумувати стратегію через високу волатильність валюти. Експерти зазначають, що успішний трейдинг можливий як у довгостроковій, так і короткостроковій перспективі.

Як обміняти євро за фіксованим курсом у Кременчуці

курс валют Кременчук євроБувають ситуації, коли курс євро до гривні на сьогодні у Кременчуці змінюється чи не щогодини на тлі політичної чи економічної нестабільності. У такі моменти досить складно вибрати час, щоб зробити вигідну обмінну операцію. Але це можливо, якщо зафіксувати курс наперед. Для цього вам потрібно:

  • Зайти на сайт Money 24 Кременчук;
  • Залишити заявку на обмін євро;
  • Вказати суму та ваші контактні дані.

Електронна заявка діє протягом 30 хвилин. За цей час ви можете дістатись до відділення нашої компанії, щоб забрати гроші. Так ви заощадите час і максимізуєте свою вигоду.

Вигідний обмін EUR/UAH – Money 24 Кременчук

Компанія Money 24 з радістю готова допомогти вам здійснити вигідні обмінні операції. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

  • Доступ до онлайн-калькулятора та динаміки EUR/UAH для аналізу;
  • Захист персональних даних та безпеку;
  • Перевірка купюр на справжність.

Ми зафіксуємо для вас актуальний курс євро до гривні у Кременчуці, щоб мінімізувати втрати на курсовій різниці. Також для наших оптових та постійних клієнтів діють пільгові умови співпраці.

Послуги від Money 24/7

Для тих, хто живе в місті Кременчук, а також для гостей і відрядних нашого населеного пункту, сервіс Money24 пропонує проведення різноформатних фінансових операцій. Наша компанія рекомендує послуги наступного характеру

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти