1
Міжнародні перекази

Міжнародні перекази

При проведенні операцій з грошових переказів представники компанії дотримуються необхідних правил для забезпечення повної безпеки та конфіденційності для клієнта. Ми відрізняємося наступними особливостями
Впевненість у фінансовій безпеці
Широка географія переказів
Робота з будь-якою валютою
Відсутність обмежень по її кількості

Швидкі міжнародні грошові перекази – Money 24 Кременчук

Ще кілька десятиліть тому більшість людей споживали товари місцевого виробництва, а імпортні вироби були рідкістю і високо цінувалися, а також дорого коштували. Сьогодні ж кордони між країнами умовно стираються, адже можна замовити будь-який товар – і його доставлять вам з іншої точки світу. Система спростилася завдяки тому, що фінансові відносини тепер легко встановити і підтримувати. Для цього вам будуть потрібні міжнародні грошові перекази (Україна), які можна замовити в компанії Money 24 у Кременчуці.

Хто замовляє міжнародні перекази з України

міжнародні грошові перекази Україна

  1. Інвестори. Ті, хто заробляє на вкладах, часто оформляють міжнародні перекази грошей в Україну та за кордон. Така послуга допомагає за один раз переправити велику кількість грошових коштів з гарантією безпеки. Іноземні інвестиції часто приносять вагому вигоду, тому люди активно цим займаються.
  2. Бізнесмени. Щоб продавати товари в своїй країні, не маючи власного виробництва, потрібно встановлювати відносини з постачальниками. Часто вони знаходяться за кордоном і випускають товари там, а потім організовують доставку в Україну. Щоб оплачувати регулярні поставки, потрібно замовити міжнародний переказ.
  3. Приватні особи. Якщо ви хочете замовити продукцію для особистого користування, передати гроші родичу до іншої держави чи перевести оплату за послуги, вам завжди допоможе міжнародна транзакція.

Що потрібно для оформлення переказу в іншу країну

Думаєте, що міжнародні перекази в Україні забирають багато часу, вимагають вивчення великої кількості інформації та навіть відкриття банківського рахунку? Ні, зараз ситуація набагато простіше. Щоб перевести певну суму з одного куточка світу в інший, потрібно лише звернутися до відділення компанії Money 24 у Кременчуці.

Ви можете заздалегідь відвідати наш сайт: там є функція створення онлайн-заявки. Вона допомагає заощадити ще більше часу, адже всього за пару хвилин ви вкажіть всі необхідні дані, а потім тільки прийдете до відділення, щоб передати гроші в касу. Але цей крок можна пропустити та оформити міжнародні грошові перекази на місці.

У нашій компанії ви заповнюєте бланк із зазначенням даних адресата і відправника, суми переказу та місця призначення. Потім просто віддаєте гроші касирові, який проведе транзакцію. Ви отримаєте номер переказу, який потрібно повідомити одержувачу. Назвавши його, він отримає гроші.

Оформити міжнародний грошовий переказ у Кременчуці – Money 24

У компанії Money 24 системою міжнародних переказів можна скористатися на вигідних умовах:

  • Оплачувати мінімальну ставку комісії (від 0,01%);
  • Бути впевненим у безпеці своїх коштів;
  • Витрачати мінімум часу, не збираючи пакети документів і не відкриваючи рахунок у банку.

Також ми з радістю вам допоможемо провести обмінні операції з валютою та електронними грошима, дізнатися актуальну інформацію про валютні курси й обміняти старі банкноти на нові.

Послуги від Money 24/7

Для тих, хто живе в місті Кременчук, а також для гостей і відрядних нашого населеного пункту, сервіс Money24 пропонує проведення різноформатних фінансових операцій. Наша компанія рекомендує послуги наступного характеру

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти