1

Курс валют на чорному ринку в Кременчуці: що потрібно знати для вигідного обміну

9 Липня 2021

Між людьми постійно відбуваються суперечки, куди найкраще звертатися за обміном валют. Одні вважають, що чорний ринок – це оптимальний варіант, тому що там більш вигідний курс. Інші ж упевнені, що тільки в банківських установах можна безпечно конвертувати гроші. Як же знайти золоту середину? Сьогодні пропонуємо дізнатися, наскільки привабливий курс валют в Кременчуці на чорному ринку, і чи варто туди звертатися.

Обмін валют на чорному ринку Кременчука: за і проти

У нашій країні є Центральний банк – регулююча сила, яка може контролювати зміни курсу національної валюти. Тому по іншу сторону з’являється тіньовий ринок, де контроль відсутній. Так відбувається практично в кожній країні, адже економічні системи схожі всюди.

курс валют Кременчук чорний ринокЧорний валютний ринок Кременчука привертає людей тим, що:

  • Вартість валют здається вигіднішою порівняно з банками;
  • Можна конвертувати будь-яку суму грошей за один раз (а в банках іноді встановлюють обмеження, щоб уникнути підвищеного попиту);
  • Не потрібно засвідчувати свою особистість при обміні, а юридичним особам – звітувати перед державою і податковою службою.

Можливо, раніше курс валют на чорному ринку в Кременчуці був більш вигідним. Але зараз ситуація змінилася, адже з’явилося безліч обмінних пунктів. Якщо ви порівняєте їх пропозиції, то відразу переконаєтеся, що різниці особливої ​​немає. Але є одна суттєва відмінність – це гарантія безпеки. На тіньовому ринку та у «міняйл» ніхто не зможе забезпечити ані вашу безпеку, ані збереження ваших грошей. Ви не зможете бути впевнені в тому, що отримуєте справжні та діючі банкноти.

Фактори, що впливають на курс валют на чорному ринку в Кременчуці

  1. НБУ. Як не крути, але навіть на чорному ринку курс встановлюється на основі офіційних даних. Тому при впровадженні різних нововведень в грошово-кредитній політиці вартість грошових знаків буде змінюватися.
  2. Стан економіки. Індекс споживчих цін, рівень зайнятості, динаміка ВВП, борг держави, стан бюджету країни, сальдо торгівельного балансу – всі ці індикатори впливають на формування валютного курсу.

Також вартість валюти змінюється під впливом міжнародних конфліктів, внутрішніх змін в політиці, фінансової стабільності та інших факторів.

Money 24 – найкращий курс та обмін валют в Кременчуці

Чому краще звернутися за обміном в компанію Money 24 у Кременчуці? По-перше, у нас не менш вигідний курс – ви завжди можете подивитися актуальні пропозиції онлайн і скористатися калькулятором. Також на сайті є можливість зафіксувати курс, захистивши себе від непередбачених коливань. По-друге, ми піклуємося про вашу безпеку. Кожна купюра перевіряється на справжність, а при обміні оптом ми пропонуємо проводити вас до автомобіля. Якщо ви станете нашим постійним клієнтом, отримаєте приємні знижки на фінансові послуги.

Читайте також: “Money 24 – оптовий обмін валют за вигідним курсом у Кременчуці”