1

Money 24 – оптовий обмін валют за вигідним курсом у Кременчуці

9 Липня 2021

Більшість людей, коли потрібно обміняти невелику суму валюти, не настільки ретельно вивчають пропозиції різних банків та обмінних пунктів. Але, якщо ви збираєтеся зробити оптовий обмін валют, потрібно подбати про те, щоб втрати на курсовій різниці були мінімальними. Також варто упевнитися, що ви і ваші кошти будуть у повній безпеці. Тому ми рекомендуємо звернутися до відділення Money 24, де вам нададуть таку послугу.

Оптовий обмін валют: в яких ситуаціях знадобиться

оптові курси Кременчук

У більшості випадків обмін валюти оптом у Кременчуці користується популярністю у підприємців. Багато видів бізнесу побудовані на системі закупівлі товарів за кордоном з метою їх подальшого перепродажу на українському ринку. Щоб замовити міжнародну поставку, знадобиться немаленька сума інвалюти. Також даною послугою користуються:

  1. Люди, які хочуть переконатися у збереженні своїх накопичень. Ми переживали вже багато періодів, коли гривня різко втрачала свою цінність. А ось з іншими валютами, наприклад, євро і доларом, таке не трапляється. Тому більшість українців воліють переводити заощадження в інвалюту.
  2. Люди, які збираються змінити місце проживання або виїхати на тривалий термін. Для того, щоб спочатку влаштуватися, потрібно достатньо грошей в місцевій грошовій одиниці країни. Тому багатьом знадобиться заздалегідь зробити обмін валют оптом.

Формування оптового курсу валют в Кременчуці

Економічний стан країни безпосередньо впливає на оптові курси в Кременчуці. Наприклад, коли зростає ВВП, зменшується інфляція і безробіття, скорочується державний борг, гривня зміцнюється. Якщо ж ми спостерігаємо дефіцит бюджету і негативне сальдо платіжного балансу, гривня знецінюється.

Також ринок опту валют в Кременчуці залежить від політики НБУ. Відповідно до офіційного курсу встановлюються пропозиції всіх інших фінансових установ. Щоб стабілізувати вартість національного грошового знаку, ЦБ торгує на міжбанківському ринку, підвищує або зменшує процентні ставки, випускає додаткові кошти в оборот. В цілому, оптовий курс відрізняється від роздрібного лише тим, що при конвертації великої суми компанія Money 24 надає знижку.

Вигідний оптовий курс та обмін – Money 24 Кременчук

опт валют Кременчук

Де знайти найвигідніший оптовий обмін валюти? Таку послугу вам нададуть у відділенні Money 24 в Кременчуці. Ми:

  • Даємо можливість зафіксувати курс заздалегідь, щоб уникнути непередбачених стрибків;
  • Гарантуємо вашу безпеку і супроводжуємо до машини після обміну;
  • Пропонуємо на вибір більш ніж 15 грошових знаків.

Компанія Money 24 надає пільгові умови співпраці не тільки постійним клієнтам, але й при кожному оптовому обміні.

 

Схожі публікації
Старі купюри: як їх розпізнати і де обміняти у Кременчуці
Старі купюри: як їх розпізнати і де обміняти у Кременчуці
8 Липня 2021

В останні роки люди все активніше переходять на безготівкові засоби платежу. Вже зараз вони становлять понад 80% від загальних фінансових операцій. ...