1

Старі купюри: як їх розпізнати і де обміняти у Кременчуці

8 Липня 2021

В останні роки люди все активніше переходять на безготівкові засоби платежу. Вже зараз вони становлять понад 80% від загальних фінансових операцій. Дійсно, це дуже зручно, адже не потрібно шукати здачу, платежі проходять набагато швидше. Але готівка ще не скоро вийде з обігу, ми продовжуємо активно її використовувати. Тому кожному з нас можуть попастися зношені екземпляри. Де обміняти старі купюри в Кременчуці та як це зробити? Сьогодні ми докладно про це розповімо.

Що таке старі купюри та як їх розпізнати

Старі купюри – це банкноти, які мають різноманітні дефекти. Спочатку ви можете навіть не помітити, що з купюрою щось не так, адже пошкодження можуть бути незначними. Але потім багато хто стикається з проблемою, що ніхто і ніде не хоче приймати такий засіб платежу.

обмін старих купюр Кременчук

Є кілька основних ознак, за якими можна визначити, зношена банкнота чи ні. Вона вимагає заміни, якщо:

  • розірвана або навіть трохи надірвана, немає одного або декількох кутів;
  • є місця склейки за допомогою скотчу;
  • змінила початковий відтінок;
  • є плями, сліди від хімічних речовин або інші незрозумілі забруднення;
  • серійні номери не повністю можна побачити;
  • є сліди горіння, значні потертості;
  • є зображення, написи або печатки, наявність яких не передбачається.

Подивіться на банкноту і пройдіться по нашому списку. Швидше за все, ви відразу зрозумієте, що у купюри є дефекти. В такому випадку не варто засмучуватися, що ви не можете її витратити. Адже компанія Money 24 пропонує обмін старих купюр у Кременчуці.

Де і як обміняти зношені банкноти на нові в Кременчуці

Коли у вашому гаманці опинилася купюра, яку ніде не приймають до сплати, рекомендуємо звернутися в обмінний пункт Money 24 в місті Кременчук. Наші фахівці з радістю вам допоможуть. Вони оглянуть ваш екземпляр і зможуть визначити ступінь пошкоджень. Далі будуть зрозумілі подальші дії. Події можуть розвиватися за двома сценаріями:

  1. До сильних пошкоджень відносяться обгорілі сліди, хімічні плями, часткова або повна відсутність серійних номерів. В цілому, якщо пошкоджено понад 50% площі банкноти, потрібна професійна експертиза. Вона триває недовго, і після її закінчення ви отримаєте рішення, згідно з яким зможете отримати нову купюру.
  2. До несильних пошкоджень відносяться невеликі написи, надриви та інші. Якщо велика частина банкноти збережена, а серійні номери видно повністю, ви одразу ж зможете отримати новий екземпляр замість старого.

Money 24 Кременчук – обмін старих купюр на вигідних умовах

Компанія Money 24 гарантує, що заміна старих купюр у Кременчуці – це простий і швидкий процес. Вам потрібно витратити зовсім небагато часу, щоб відвідати наше відділення та отримати нову банкноту. За послугу ви оплачуєте мінімальну комісію, а всі купюри перевіряються на справжність, тому ви надійно захищені від підробок. Додатково ми надаємо послуги обміну валют у Кременчуці, електронних грошей та організацію грошових переказів.

Схожі публікації
Money 24 – оптовий обмін валют за вигідним курсом у Кременчуці
Money 24 – оптовий обмін валют за вигідним курсом у Кременчуці
9 Липня 2021

Більшість людей, коли потрібно обміняти невелику суму валюти, не настільки ретельно вивчають пропозиції різних банків та обмінних пунктів. Але, якщо ...